سبک های مد را دریافت کنید

این محصولات زیبایی دارویی یک دانشجوی زندگی است

خوش آمدید به فایل های زیبایی، جایی که سردبیران و همکاران HelloGiggles به اشتراک گذاشتن آنچه که دقیقا در چهره آنها قرار داده است، و چرا. ما می خواهیم شما را در این سفر فضایی قرار دهیم؛ زیرا ما معتقدیم آرایش به معنای چیزی متفاوت برای هر فرد است - استفاده از آرایش تصمیم گیری آگاهانه و صمیمی ما تقریبا در هر روز است و معمولا یک روش برای جنون وجود دارد. هر هفته ما را به عنوان لوبیا در محصولات زیبایی ریخته و به آرایشی خود بفرستید.

چند ماه پیش، کار تمام وقت من در بازاریابی را ترک کردم تا مهارت های تولید فیلم و نقد فیلم در کالج محلی کالج من را بگیرم. تا کنون، یک سوار دیوانه شده است. من در حال حاضر کلاس ها را می گیرم و به عنوان یک نویسنده آزاد در کنار هم قرار می گیرم. به خاطر برنامه من، روال زیبایی من سریع و ساده است.

و از آنجایی که من در مدرسه برگشتم (و در منطقه گرین سیلیکون گرانقیمت زندگی می کنم)، بودجه من وقتی که به زیبایی می آید، تنگ است. به گفته من، آرایش به من رضایت می دهد و من نمی توانم از آن بخشی. آب میوه های خلاقانه من اولین صبحانه را در صبح می گیرد و باعث می شود که من احساس آمادگی برای مقابله با هر روزی به ارمغان بیاورد. من در مورد فروش و فروش در Target و Ulta، که در آن من بیشتر از محصولات زیبایی خود را دریافت می کنم، سخت کوش هستم. با آرایش مقوی توسط طرف من، من صادقانه احساس آمادگی برای انجام هر کاری.

5:45 صبح - بیدار شدن از خواب به صدا خفه شده از آیفون عمومی من.

من شگفت زده می کنم چقدر به یک فرد صبح تبدیل شده ام. پس از قطع زنگ من، یک حوله گرم روی صورتم گذاشتم و پنج دقیقه آنجا را ترک کردم. این به من کمک می کند تا از خواب بیدار شود. پوست من به راحتی خشک می شود، بنابراین من شستشوی صورت را از بین می برم تا روغن های طبیعی پوست من حفظ شود. (با استفاده از مصاحبه کریستن بل با الله آشنا شدم حقه حوله را یاد گرفتم.) بعد از چند بار میوه ها و تنقلات را به کیسه ناهار من برگردانیدم تا بتوانم در کلاس درس بخوانم.

6:00 ق.ظ. - زمان گلام، حسن نیت از محصولات زیبایی داروخانه من است.

بعد از "بسته شدن ناهار"، آرایش می کنم. بسیاری از خانم های عاقل در زندگی من بر اهمیت SPF تاکید می کنند، بنابراین من همیشه روال خود را با کرم ضد آفتاب، مخصوصا کرم ضد آفتاب Ultra-Sheer Neutrogena با SPF 30 (7.49 دلار) شروع می کنم. من بر اساس مومیایی های مقدس من، و یا، به عنوان تجاری شناخته شده، Cream BB Cream Dream Fresh Maybelline ($ 8.99) است. این چیزها پوست من را تمیز می کند و پوست من را بدون ایجاد ناراحتی چرب می کند. علاوه بر داشتن SPF از 30، آن نیز پارابن و سولفات آزاد است. سپس، من گرد و غبار در برخی از سرخ شدن، برجسته و برنز، همه از شگفت انگیز آرایشی انقلاب طلایی شکر 2 گل رز صورتی رنگ (10 دلار). رنگ، کیفیت و کمیت برای قیمت بسیار سخت است.

6:30 صبح - ساختن راه من در مرکز شهر، به معنای واقعی کلمه.

با ساعت 6:30 صبح، من بیرون از خانه هستم من قبل از رفتن به محل کار پدرم را در مرکز شهر رانندگی می کنم تا بتوانم کار را انجام دهم - این فرصتی است برای من در رانندگی در طول روز مبهم من. (بله، من 23 ساله هستم و هنوز هم سعی دارم مجوزم را دریافت کنم!) برای چند ساعت منتظر پدرم در استارباکس هستم تا زمانی که او انجام شود می توانیم به ایستگاه اتوبوس رانندگی کنیم. در حالی که منتظر هستم، قهوه سیاهم را به من میسپارم، چون ایمیلهایم را بررسی میکنم و کارهای آزادانه را انجام میدهم.

+ نوشته شده در چهارشنبه 9 اسفند 1396ساعت 5:07 توسط getfashionstyles | | تعداد بازدید : 78

لباس شب بسیار کم - روند جدید لباس عروسی

هر زنی که به عروسی دعوت شده است، باید سوغات را در حوادث خاصی بپوشاند. لباس باید زیبا، ظریف و شیک نگاه. اما باید در همان زمان زیبایی Brauts را پوشش نمی دهد. شاید شما می توانید از meinropa.de دیدن کنید. ما آخرین لباس ها را پیدا خواهیم کرد. به عنوان مثال، لباس پایین بالا.
Etui-Linie U-Ausschnitt Applikationen Sweep/Pinsel zug Chiffon Kleider

گرایش بالا Low در واقع جهان مد را اشغال کرده است. این سبک دارای دامن کوتاه vornen و دامن عقب بلند است. معمولا منحنی ها را برجسته می کند و پاها را به طور استراتژیک نمایش می دهد. در حال حاضر آن را به تعدادی از تاپس تبدیل شده است. از بلوز، تیپ های تانک، تی شرت های گرانقیمت بسیار بالا، به سادگی دایره مد را تحت سلطه می گذارد.

بالا پایین بالا متفاوت است از لباس های عصر طولانی. با این نوع شلوغی آسان است که آن را با نوعی عکس از خود بکشید. بالا پایین بالا مناسب دختران ریزه اندام، بلند، نازک و انحنا است. فقط راه های درستی را در مورد چگونگی شناختن آنها بدانید.

برای عروسی می تواند یک لباس عصر لباس بالا بدون سایبان، اما با 1-2 جزئیات خوب، را انتخاب کنید. و شما چند جواهرات ساده را نگه دارید. برای این مناسبت هیچ مشکلی وجود ندارد. توجه داشته باشید، این روزها در meinropa 2 تخفیف وجود دارد. Viellecht آنها می توانند به شما کمک کنند. در میان این اطلاعات تخفیف است.
+ نوشته شده در سه شنبه 3 بهمن 1396ساعت 11:01 توسط getfashionstyles | | تعداد بازدید : 78

× بستن تبلیغات