سبک های مد را دریافت کنید

چگونه می توان عروسی ساحل کامل را طراحی کرد

همه رویاهای داشتن عروسی کامل را به عنوان آنها ممکن است. از لباس کامل به زیبا ترین عکس های عروسی، همه چیز باید کامل باشد. بنابراین با عروسی های ساحلی به تازگی روند جدیدی پیدا کرده اید، چرا عکس های عروسی خود را در مکان ساحلی شگفت انگیز قرار ندهید؟

عروسی های ساحلی به شما اجازه می دهد که غروب خورشید را از بین ببرید، امواج امواج اقیانوس، و نور طبیعی درخشان و عکس های عالی. این فقط چند دلیل است که چرا عروسی های ساحلی به دلیل مناظر زیبا تبدیل به همه چیز می شوند.

هنگام برنامه ریزی عروسی ساحل، شما باید زمان بندی غروب خورشید را در ساحل عروسی ساحل خود بررسی کنید. اگر بعد از یک عروسی عروسی هستید، همیشه به یاد داشته باشید که محل عروسی خود را بررسی کنید، به طوری که صحیح به نظر می آید تا دریای خورشید قرار گیرد. اگر چنین است، می خواهید سعی کنید زمان مراسم را در زمان غروب خورشید تنظیم کنید - احتمالا حدود 30 دقیقه قبل از آن. غروب خورشید آسمان رنگی ایجاد می کند که فقط می توانید آن را تصور کنید، به شما این امکان را می دهد که عکس های زیادی را با خود حمل کنید و با زیبایی کامل در کنار ساحل قرار دهید.

با این حال اگر بعد از یک عروسی صبح هستید، می توانید زمان طلوع آفتاب را در محل خود تایید کنید، زیرا طلوع آفتاب نیز عکس های شما را شگفت انگیز می کند. این به خاطر آسمان روشن است که طلوع آفتاب به همراه خورشید شکوهمند و امواج اقیانوس متضاد همراه است. عکاسی عروسی کمبریج می تواند به شما کمک کند تا این عکس ها را یک بار در یک عکس بگیرید.

پس از گرفتن تمام عکس های خود را در مقابل غروب آفتاب یا طلوع خورشید، پس از آن باید در نور خورشید که در پشت دوربین قرار دارد تمرکز کنید. این نورپردازی زیبا را ایجاد می کند که ایده آل برای تأکید زیبایی در عکس است. برای عکاسی عروسی منحصر به فرد، یک دوربین نصب شده فلش به شما بهترین نتایج را می دهد، به خصوص اگر در شب عکاسی کنید.

به طور سنتی بیشتر مراسم ازدواج در اوایل بعد از ظهر تنظیم می شود، بنابراین اگر بعد از یک عروسی میانه ای ایجاد کنید تا اثر کامل در خارج از کشور را در آب و هوای شگفت انگیز ایجاد کنید، می توانید مراسم روز را انتخاب کنید و پس از آن عروسی خود را در غروب خورشید انتخاب کنید. به این ترتیب شما بهترین از هر دو جهان دریافت خواهید کرد و به شما کمک می کند عکاسی عروسی منحصر به فرد با پس زمینه آفتابی مختلف.

عکاسی عروسی کمبریج هنگام انتخاب طلوع آفتاب یا عروسی غروب آفتاب خود را در هنگام انتخاب انتخابات اشتباه نگیرید تا بتوانید از هر دوی شما بهترین ها را بدست آورید.

+ نوشته شده در شنبه 31 شهريور 1397ساعت 5:46 توسط getfashionstyles | | تعداد بازدید : 9

آفریقای جنوبی Riviera؛ الهام عروسی رنگارنگ تونس

صخره های ساحلی، دیوارهای سفید پوشیده و درهای آبی روشن - سانتورینی، یونان، درست است؟ نه! امروز ما به طرف دیگر مدیترانه ای می رویم، همانند زرق و برق دار، غنی با رنگ و طعم و مزه تونس.

Mediterranean Meets Africa; Colorful Tunisian Wedding Inspiration | Ness Photography 23

ما اساسا در حال صحبت کردن در شمال آفریقا Riviera در اینجا، Sidi Bousaid یک عقب دریاچه لوکس در ساحل تونس است (uhh، سلام جدید رویای ماه عسل ماه!) رنگ آمیزی با رنگ، صحنه مناسب برای الهام عروسی عروسی مدرن مدرن بود، برنامه ریزی شده و عکاسی با استعداد عکاسی Ness.

با نگاهی به موضوع شمال آفریقا، Ness یک لباس بلند آستین بلند با پرده برهنه، با پیچیدگی کامل مدرن، با appliques های منحصر به فرد زیتون را انتخاب کرد. گل تاج گل عروس دارای پرتقال نارنجی است، در مقابل دره آبی روستای کاملا متضاد است.

از عکاسی Ness

پس از دیدن مراسم عروسی نهایی سانتورینی زرق و برقار بی پایان، من برای کشف نقاط جدید جواهر در مدیترانه و پیدا کردن سیدی بواسید در تونس رفتم. یک شهر کوچک کوچک واقع در شاخ آفریقای شمالی با ساختمان های آبی سفید و آبی که احاطه شده توسط سواحل زیبا و سایت های تاریخی پر از رومی است.

این ساحت عروس با الهام از فرهنگ مدیترانه، سفید پوستان و طلای زرق و برق دار است. این لباس توسط طراح برجسته محلی مشهور Esthere Maryline با آستین بلند محافظه کارانه و همچنین پارچه ای از جنس تماشا است.

کیک نیز از سادگی زندگی ساحلی مدیترانه الهام گرفته شده و زیبایی را با لمس طلا الهام گرفته از تاریخ رومی قدیم کشور حفظ کرده است.

+ نوشته شده در چهارشنبه 31 مرداد 1397ساعت 5:53 توسط getfashionstyles | | تعداد بازدید : 14

راهنمای دختر تنبل برای مد مؤثری

وقتی که به انتخاب انتخاب مد اخلاقی می آید همه می دانیم که ما می توانیم بیشتر کار کنیم، اما گاهی اوقات دقیقا می دانیم که چه کاری می توانید انجام دهید برای کمک، سخت ترین بخش است.

این همه به نظر می رسد کمی دلهره آور است؛ آیا باید از لذت بردن از مد جلوگیری کنم؟ آیا هنوز می توانم لباس های جدید را بپوشم؟ آیا باید لباس های ساخته شده از کنف را بپوشم و لباس هایم را دوباره شست؟

پاسخ - نه

حقیقت این است که بسیاری از تغییرات کوچک و آسان را می توانید انجام دهید که به طور کلی می تواند به محیط زیست، هم از لحاظ اجتماعی و هم از نظر محیط زیست، تفاوت بزرگی ایجاد کند. ما با آنا گدادا، سر از پایداری H & M روبرو شدیم تا راهنمایی های عالی خود را برای انتخاب گزینه های اخلاقی تر با لباس هایمان بدست آوریم.

چگونه مد مداوم را در آغوش بگیرم

1. مبادله کمد لباس

آیا واقعا به لباس جدید نیاز دارید؟ به جای خرید چیزی جدید (که شما می دانید که شما با ماه بعد خسته می شوید - نگاه کنید به No.3) چه چیزی در مورد تلاش برای پوشاندن دوست / خواهر / flatmate / مادر بزرگ شما است که شما همیشه چشم خود را بر روی؟ چرا آنها در برابر آن برای چیزی چیزی از کمد لباس خود ارائه نمی دهند؟

2. هر لباس ناخواسته را به H & M بفرستید

لباس های ناخواسته را در هر فروشگاه جهانی H & M بپوشانید (تا کنون H & M 12،000 تن لباس را جمع آوری کرده است) و آنها اطمینان حاصل خواهند کرد که آنها یک زندگی جدید را به دست می آورند، این است که با تبدیل نخ ها به پنبه بازیافت شده، اهدای آنها به خیریه یا استفاده از قطعات برای ایجاد چیزی جدید. با این حال آنها بازیافت می شوند، می توانید اطمینان حاصل کنید که آنها در محل دفن زباله نخواهند بود.

3. چیزی را خریداری نکنید، مگر اینکه بتوانید حداقل 30 بار آن را بپوشانید

ما همه گناه خرید یک ضربان است، اغلب با دانستن کامل، احتمالا آن را چند بار نمی پوشند. بنابراین دفعه بعد که خواستید، از خودتان این چهار سوال را بپرسید: آیا واقعا به این نیاز دارم؟ چقدر آن را می پوشم؟ آیا من قبلا چیزی شبیه به خودم دارم؟ آیا با چیزهایی که من قبلا آن را انجام می دهم، می روم؟

4. فروشگاه آگاهانه و مقرون به صرفه

خرید لباس های اخلاقی به معنای صرف ثروت، یک تصور غلط رایج نیست.

H & M از سال 2011 با هدف ایجاد لباس زیبا با استفاده از مواد پایدار ساخته شده است. مجموعه های اخیر شامل کت ژاکارد ابریشمی آلی، لباس پلی استر بازیافت شده و بلوز های گردن ساخته شده با Tencel (یک پارچه ابریشمی حاصل از چوب خمیر) بوده و دارای برچسب های بسیار جیبی هستند.

5. لباسهای خود را بهتر نگاه دارید تا طولانی تر بمانند

اگر لباس های شما بیشتر طول بکشد، نیازی به خرید بیشتر نیست. سعی کنید به یک شستشوی 30 درجه ای بپردازید و لباس ها را بجوشانید تا سعی کنید آنها را خشک کنید، یا بهتر است قبل از اینکه تصمیم به شستشو دهید، چند بار لباس را تمیز کنید.

سرکه یک پاک کننده بزرگ لکه بر روی پارچه هایی مانند چرم و جیر، و یک گزینه بسیار سازگار با محیط زیست است که بازدید از تمیز کننده خشک است.

6. یک خریدار آگاهانه باشید

سوال بپرس.

اگر یک برند در مورد اینکه کدام لباس ها از آن می آیند، شفاف نیست، این پرسش را مطرح می کند. کجا ساخته شده اند؟ چگونه ساخته می شوند؟ چه کسانی ساخته شده اند؟ 1.6 میلیون کارگر از حدود 1900 کارخانه تنها توسط H & M استخدام می شود، بنابراین تجارت نساجی صنایع فوق العاده مهم برای بسیاری از کشورهای در حال توسعه است.

با توجه به سوالات درست و با دقت بررسی فروشگاههایی که انتخاب میکنید از آنها خریداری میکنید، می توانید مطمئن شوید که شما در حال انجام کاری هستید.

+ نوشته شده در چهارشنبه 6 تير 1397ساعت 11:34 توسط getfashionstyles | | تعداد بازدید : 20

مادر پرستار لباس عروس برای آن روز خاص

در حالی که یک کار به ظاهر دشوار است، ما نه تنها بهترین مادر جدید از سبک های لباس عروس جمع آوری شده، اما ترکیبی از مدرن و کلاسیک به نظر می رسد برای غرور مادر از لباس عروس برای آن روز خاص.
V-Ausschnitt Ärmellos Applikationen Asymmetrisch Chiffon Brautmutterkleider

مادر پرستار سبک عروسک کوتاه

برای یک عروسی در اواخر بهار یا تابستان، از نگاه شانه جدیدترین نگاه جدید برای مادر عروس را ثابت کرده است. یکی از موارد مورد علاقه، سبک لباس تافتا کشش شانه ای Ruched است که به نظر می رسد براق است، زیرا گردن و شانه ها را برجسته می کند، در حالیکه در هر لحظه از هر لحاظ فکری است. در حالی که میهمانان با این سبک از بین می روند، که همچنین دارای یک بروشور مرکزی برای زرق و برق اضافی است، هیچ کس حدس می زند که چقدر راحت در پارچه تفتا کشش احساس می کنید.

بسیاری از مادران عروس برای یک روز خاص دختر خود یک سبک زیبا و بی نظیر را ترجیح می دهند و احساس می کنند که به طور طبیعی به لباس زیر زنانه Portrait Collar با لباس سبک توری دامن می زنند. انتخاب مناسب برای هر شکل و اندازه، این لباس ویژگی یقه پرتره دوست داشتنی، که مربع در جلو و عقب مربع است، تا آنجا که به درزهای شانه گسترش می یابد. ترکیبی از زیبایی و راحتی، بسیاری از مادران عروس این لباس را به دلیل لباسی راحت بافتنی دوست دارند، که کاملا متناسب با دامن توری باریک است.

مادر برادر از سبک لباس بلند لباس عروس

مادر عروس ممکن است لباس سبکتری را انتخاب کند که معمولا برای عروسی شب یا زمستان معمول است. برای ماه های سردتر در اطراف فصل زمستان، بسیاری از مادران عروس انتخاب لباس سبک تر با آستین کوتاه. یک مثال کامل، سبک لباس دوقلوهای طافتای طلای دوقلو، گردن و شانه خود را با یقه پرتره خود نشان می دهد. این لباس پس از آن به یک دامن طولانی و کامل لعاب می زند و لمس کامل ظرافت را برای هر مناسبت اضافه می کند.

برای مادر جادوگر عروس، لباس مشکی با سبک لباس کمر Ruched مطمئنا مهمان عروسی دختر شما را تغییر خواهد داد. یک لباس شانه سبک و پیچیدگی را از بین می برد، و کمر ریشیده آن هر قسمت متوسط ​​را می شکند، در حالی که دامن کامل طول می کشد. علاوه بر این، این لباس، به طور کامل پوشش داده شده، احساس سبک وزن با پارچه مش مناسب است.

Bewitching Plus Size مادر سبک عروس لباس

بسیاری از مادران عروس با یک عدد به اندازه بزرگ، سختی پیدا کردن لباس مناسب برای آن روز خاص را دارند. با این حال، در حال حاضر وجود دارد انتخاب گسترده ای از لباس به علاوه اندازه که نه تنها راحتی، اما سبک و پیچیده ارائه می کنند.
+ نوشته شده در دوشنبه 27 فروردين 1397ساعت 7:18 توسط getfashionstyles | | تعداد بازدید : 27

این بیشتر حرفه های محروم از خواب است

یک خواب خوب شب می تواند راه طولانی، اما بسیاری از چیزهای ایستاده در راه بین شما و شب کامل از خواب است. از آنچه شما می خورید به زمان آخرین قهوه شما، همه چیز تاثیر می گذارد، از جمله حرفه ای شما.

با توجه به تحقیقات جدید هیلاریس، میانگین خواب شما یک شب به شدت متفاوت است بسته به شغل خود، و متخصصان مراقبت های بهداشتی دریافت حداقل استراحت (حدود 4 ساعت 15 دقیقه)، در حالی که کسانی که در صنعت مو و زیبایی بیشتر بیش از دو برابر آن (با میانگین 9 ساعت و 40 دقیقه خواب در هر شب).

در این نظرسنجی، 4،596 نفر از بریتانیایی ها پرسیدند آیا آنها فکر می کنند هر شب به اندازه کافی بخوابند، فقط 11 درصد پاسخ دادند. 89 درصد باقی مانده معتقد بودند که خواب کمتری نسبت به نیازشان دریافت می کنند.

سپس محققان از پاسخ دهندگان پرسیدند که چه مقدار خواب آنها در یک شب به طور متوسط ​​می رسد و نتایج ممکن است شما را متعجب کند.

پنج صنایع زیر برای کسانی بود که حداقل میزان خواب را دریافت می کردند:

* بهداشت و درمان - 4 ساعت و 15 دقیقه
* اجرای قانون - 4 ساعت 30 دقیقه
* آموزش - 4 ساعت و 35 دقیقه
* روزنامه نگاران - 4 ساعت و 50 دقیقه
* مهمانداری - 5 ساعت

در مقابل، این پنج صنایع هستند که اگر بخواهید بیشترین مقدار خواب را بخواهید کار کنید:

* مو و زیبایی - 9 ساعت و 40 دقیقه
* Telemarketers - 8 ساعت 45 دقیقه
* بیمه - 8 ساعت 20 دقیقه
* خرده فروشی - 8 ساعت 15 دقیقه
* ساخت و ساز - 8 ساعت و 10 دقیقه

همه پاسخ دهندگان گفتند که استرس (44 درصد) و مصرف بالای کافئین (19 درصد) شایع ترین عوامل را در طول شبانه روز نگه داشتند و بیش از نیمی از احساساتی داشتند که با توجه به الگوی خوابشان باعث سلامتی آنها شده است.

به طرز شگفتآورانه، با وجود اینکه افراد احساس کردند که سلامت خود را در نتیجه رنج می برند، فقط یک پنجم می گویند که تلاش کرده اند تا روال شبانه خود را بهبود ببخشند، مانند تغییر رژیم غذایی، تلاش یوگا، صحبت کردن با مدیر خود در محل کار و یا استفاده از وسایل خواب.
+ نوشته شده در جمعه 3 فروردين 1397ساعت 6:07 توسط getfashionstyles | | تعداد بازدید : 46

× بستن تبلیغات