سبک های مد را دریافت کنید

مادر پرستار لباس عروس برای آن روز خاص

در حالی که یک کار به ظاهر دشوار است، ما نه تنها بهترین مادر جدید از سبک های لباس عروس جمع آوری شده، اما ترکیبی از مدرن و کلاسیک به نظر می رسد برای غرور مادر از لباس عروس برای آن روز خاص.
V-Ausschnitt Ärmellos Applikationen Asymmetrisch Chiffon Brautmutterkleider

مادر پرستار سبک عروسک کوتاه

برای یک عروسی در اواخر بهار یا تابستان، از نگاه شانه جدیدترین نگاه جدید برای مادر عروس را ثابت کرده است. یکی از موارد مورد علاقه، سبک لباس تافتا کشش شانه ای Ruched است که به نظر می رسد براق است، زیرا گردن و شانه ها را برجسته می کند، در حالیکه در هر لحظه از هر لحاظ فکری است. در حالی که میهمانان با این سبک از بین می روند، که همچنین دارای یک بروشور مرکزی برای زرق و برق اضافی است، هیچ کس حدس می زند که چقدر راحت در پارچه تفتا کشش احساس می کنید.

بسیاری از مادران عروس برای یک روز خاص دختر خود یک سبک زیبا و بی نظیر را ترجیح می دهند و احساس می کنند که به طور طبیعی به لباس زیر زنانه Portrait Collar با لباس سبک توری دامن می زنند. انتخاب مناسب برای هر شکل و اندازه، این لباس ویژگی یقه پرتره دوست داشتنی، که مربع در جلو و عقب مربع است، تا آنجا که به درزهای شانه گسترش می یابد. ترکیبی از زیبایی و راحتی، بسیاری از مادران عروس این لباس را به دلیل لباسی راحت بافتنی دوست دارند، که کاملا متناسب با دامن توری باریک است.

مادر برادر از سبک لباس بلند لباس عروس

مادر عروس ممکن است لباس سبکتری را انتخاب کند که معمولا برای عروسی شب یا زمستان معمول است. برای ماه های سردتر در اطراف فصل زمستان، بسیاری از مادران عروس انتخاب لباس سبک تر با آستین کوتاه. یک مثال کامل، سبک لباس دوقلوهای طافتای طلای دوقلو، گردن و شانه خود را با یقه پرتره خود نشان می دهد. این لباس پس از آن به یک دامن طولانی و کامل لعاب می زند و لمس کامل ظرافت را برای هر مناسبت اضافه می کند.

برای مادر جادوگر عروس، لباس مشکی با سبک لباس کمر Ruched مطمئنا مهمان عروسی دختر شما را تغییر خواهد داد. یک لباس شانه سبک و پیچیدگی را از بین می برد، و کمر ریشیده آن هر قسمت متوسط ​​را می شکند، در حالی که دامن کامل طول می کشد. علاوه بر این، این لباس، به طور کامل پوشش داده شده، احساس سبک وزن با پارچه مش مناسب است.

Bewitching Plus Size مادر سبک عروس لباس

بسیاری از مادران عروس با یک عدد به اندازه بزرگ، سختی پیدا کردن لباس مناسب برای آن روز خاص را دارند. با این حال، در حال حاضر وجود دارد انتخاب گسترده ای از لباس به علاوه اندازه که نه تنها راحتی، اما سبک و پیچیده ارائه می کنند.
+ نوشته شده در دوشنبه 27 فروردين 1397ساعت 7:18 توسط getfashionstyles | | تعداد بازدید : 1

این بیشتر حرفه های محروم از خواب است

یک خواب خوب شب می تواند راه طولانی، اما بسیاری از چیزهای ایستاده در راه بین شما و شب کامل از خواب است. از آنچه شما می خورید به زمان آخرین قهوه شما، همه چیز تاثیر می گذارد، از جمله حرفه ای شما.

با توجه به تحقیقات جدید هیلاریس، میانگین خواب شما یک شب به شدت متفاوت است بسته به شغل خود، و متخصصان مراقبت های بهداشتی دریافت حداقل استراحت (حدود 4 ساعت 15 دقیقه)، در حالی که کسانی که در صنعت مو و زیبایی بیشتر بیش از دو برابر آن (با میانگین 9 ساعت و 40 دقیقه خواب در هر شب).

در این نظرسنجی، 4،596 نفر از بریتانیایی ها پرسیدند آیا آنها فکر می کنند هر شب به اندازه کافی بخوابند، فقط 11 درصد پاسخ دادند. 89 درصد باقی مانده معتقد بودند که خواب کمتری نسبت به نیازشان دریافت می کنند.

سپس محققان از پاسخ دهندگان پرسیدند که چه مقدار خواب آنها در یک شب به طور متوسط ​​می رسد و نتایج ممکن است شما را متعجب کند.

پنج صنایع زیر برای کسانی بود که حداقل میزان خواب را دریافت می کردند:

* بهداشت و درمان - 4 ساعت و 15 دقیقه
* اجرای قانون - 4 ساعت 30 دقیقه
* آموزش - 4 ساعت و 35 دقیقه
* روزنامه نگاران - 4 ساعت و 50 دقیقه
* مهمانداری - 5 ساعت

در مقابل، این پنج صنایع هستند که اگر بخواهید بیشترین مقدار خواب را بخواهید کار کنید:

* مو و زیبایی - 9 ساعت و 40 دقیقه
* Telemarketers - 8 ساعت 45 دقیقه
* بیمه - 8 ساعت 20 دقیقه
* خرده فروشی - 8 ساعت 15 دقیقه
* ساخت و ساز - 8 ساعت و 10 دقیقه

همه پاسخ دهندگان گفتند که استرس (44 درصد) و مصرف بالای کافئین (19 درصد) شایع ترین عوامل را در طول شبانه روز نگه داشتند و بیش از نیمی از احساساتی داشتند که با توجه به الگوی خوابشان باعث سلامتی آنها شده است.

به طرز شگفتآورانه، با وجود اینکه افراد احساس کردند که سلامت خود را در نتیجه رنج می برند، فقط یک پنجم می گویند که تلاش کرده اند تا روال شبانه خود را بهبود ببخشند، مانند تغییر رژیم غذایی، تلاش یوگا، صحبت کردن با مدیر خود در محل کار و یا استفاده از وسایل خواب.
+ نوشته شده در جمعه 3 فروردين 1397ساعت 6:07 توسط getfashionstyles | | تعداد بازدید : 22

× بستن تبلیغات