سبک های مد را دریافت کنید

این بیشتر حرفه های محروم از خواب است

یک خواب خوب شب می تواند راه طولانی، اما بسیاری از چیزهای ایستاده در راه بین شما و شب کامل از خواب است. از آنچه شما می خورید به زمان آخرین قهوه شما، همه چیز تاثیر می گذارد، از جمله حرفه ای شما.

با توجه به تحقیقات جدید هیلاریس، میانگین خواب شما یک شب به شدت متفاوت است بسته به شغل خود، و متخصصان مراقبت های بهداشتی دریافت حداقل استراحت (حدود 4 ساعت 15 دقیقه)، در حالی که کسانی که در صنعت مو و زیبایی بیشتر بیش از دو برابر آن (با میانگین 9 ساعت و 40 دقیقه خواب در هر شب).

در این نظرسنجی، 4،596 نفر از بریتانیایی ها پرسیدند آیا آنها فکر می کنند هر شب به اندازه کافی بخوابند، فقط 11 درصد پاسخ دادند. 89 درصد باقی مانده معتقد بودند که خواب کمتری نسبت به نیازشان دریافت می کنند.

سپس محققان از پاسخ دهندگان پرسیدند که چه مقدار خواب آنها در یک شب به طور متوسط ​​می رسد و نتایج ممکن است شما را متعجب کند.

پنج صنایع زیر برای کسانی بود که حداقل میزان خواب را دریافت می کردند:

* بهداشت و درمان - 4 ساعت و 15 دقیقه
* اجرای قانون - 4 ساعت 30 دقیقه
* آموزش - 4 ساعت و 35 دقیقه
* روزنامه نگاران - 4 ساعت و 50 دقیقه
* مهمانداری - 5 ساعت

در مقابل، این پنج صنایع هستند که اگر بخواهید بیشترین مقدار خواب را بخواهید کار کنید:

* مو و زیبایی - 9 ساعت و 40 دقیقه
* Telemarketers - 8 ساعت 45 دقیقه
* بیمه - 8 ساعت 20 دقیقه
* خرده فروشی - 8 ساعت 15 دقیقه
* ساخت و ساز - 8 ساعت و 10 دقیقه

همه پاسخ دهندگان گفتند که استرس (44 درصد) و مصرف بالای کافئین (19 درصد) شایع ترین عوامل را در طول شبانه روز نگه داشتند و بیش از نیمی از احساساتی داشتند که با توجه به الگوی خوابشان باعث سلامتی آنها شده است.

به طرز شگفتآورانه، با وجود اینکه افراد احساس کردند که سلامت خود را در نتیجه رنج می برند، فقط یک پنجم می گویند که تلاش کرده اند تا روال شبانه خود را بهبود ببخشند، مانند تغییر رژیم غذایی، تلاش یوگا، صحبت کردن با مدیر خود در محل کار و یا استفاده از وسایل خواب.
+ نوشته شده در جمعه 3 فروردين 1397ساعت 6:07 توسط getfashionstyles | | تعداد بازدید : 47

× بستن تبلیغات